Tájékoztató

Tisztelt Szülők!

Az intézményünkre vonatkozó részt kiemeltük Turi Lajos Polgármester Úr lakossági tájékoztatójából.

A közegészségügyi helyzet miatt a következő álláspontra jutottak a régió polgármesterei:

  • a bölcsőde és az óvodák március 16 – án hétfőn nyitva tartanak, de csak megoldhatatlan esetben vegyék igénybe. Március 17-én keddtől a bölcsőde, és az óvodák létszámbeli korlátozással, kiscsoportokban ügyeletet tartanak, támogatást nyújtván azoknak a szülőknek , akik munkájuk miatt az otthoni felügyeletet nem tudják biztosítani gyermekük számára.

A holnapi nap folyamán felmérjük a gyermeklétszámot, mely alapján a későbbiekben működni fog a bölcsődei és az óvodai ellátás.

Kérjük Önöket mindenképp jelezzék felénk szándékukat!

Kitartást kívánunk mindenkinek!!!

Tisztelettel: Schmidt Margit

intézményvezető