Tájékoztatás

Tisztelt Szülők!

Ezúton szeretném tájékoztatni Önöket az óvodai beiratkozással kapcsolatban.

Az intézmény 2020. április 21-ig automatikusan felveszi a felvételi körzetébe tartozó mindazon gyermekeket akik 2020. 08.31- ig betöltik a 3. életévüket és akik vonatkozásban nem érkezik jelzés, hogy másik intézménybe szeretnének menni. Ez esetben a szülőnek teendője nincs.

A gyermek felvételét követően írásban értesítjük a szülőket.A beiratkozáshoz szükséges iratok bemutatására a gyermek első óvodai nevelésének napján kerül majd sor.

A felvételi körzetbe tartozó gyermekek akik 2020. 09.01-től 2021.05.31-ig töltik be a harmadik életévüket,és az óvodai nevelést intézményünkben szeretnék igénybe venni, úgy kérjük szándéknyilatkozatban jelezzék 2020.04.17-ig felénk kérésüket, az alábbi e-mail címen: tatiovoda@gmail.com

A szándéknyilatkozatban kérjük a gyermek nevét és címét feltüntetni, hogy lehetőségünk legyen egy formanyomtatványt eljuttatni Önökhöz, amely alapján a beiratkozás megtörténik.

A felvételi körzetbe nem tartozó gyermekek szülei szándéknyilatkozatban jelezzék 2020. 04.17-ig kérésüket, hogy gyermekük számára a 2020/2021 -es nevelési évben intézményünkben szeretnének óvodai ellátást igényelni, kérésüket az alábbi e-mail címre várjuk: tatiovoda@gmail.com

A szándéknyilatkozatban kérjük a gyermek nevét és címét feltüntetni, hogy lehetőségünk legyen egy formanyomtatványt eljuttatni Önökhöz, amely alapján a beiratkozás megtörténik.

Tát, 2020.04.06.

Tisztelettel: Schmidt Margit

intézményvezető